Jozef otvoril zbierku na dokončenie expedície. Do cieľa mu ostáva menej ako polovica úseku

by MichalGasparik
6 min. 🕑

Jozef Rajchl je slovenský ,,hobby” ultramaratónec, ktorý sa snaží prebehnúť naprieč Austráliou medzi 7 januárom až 22 februárom 2023 ( pre stanovenie svetového rekordu). Vo svojom pracovnom čase sa venuje klientom s rôznymi psychiatrickymi diagnozami.

Hlavnou myšlienkou projektu je zbierka pre organizáciu TEAMFOX ktorá sa zaoberá na výskum a liečby Parkinsonovej choroby. Tiež sa snaží spropagovať naše malého Slovensko a to tak, že ak dokončí svojú expedíciu, zapíše sa do histórie ako prvý Slovák, ktorý prebehol naprieč týmto kontinentom.

Jozef práve spustil osobnú finančnú zbierku pre dokončenie expedície. Doposiaľ nazbierané finančné zdroje (vlastné prostriedky, zbierka donio, našinci v austrálií a iný dárcovia) sa mu pre neočakávane výdavky, ako kúpa dodatočných leteniek, víz, ubytovania a zvýšenia spotreby pohonných hmôt pre servisné vozidlo, vynútená obchádzka 250km mínaju viac ako by plánoval a očakával. Tieto prostriedky chýbaju na dokončenie expedície.

Ako som spomínal, ostáva mu už len 1400 km z celkovej trasy 3 800km. Je to menej ako polovica trasy.  Aktuálne podmienky expedície su veľmi náročné. Teplota v tieni sa pohybuje na úrovni až +47°C

Finančnú podporu môžete Jozefovi vyjadriť na účet SK33 0900 0000 0051 1727 8738 / GIBASKBX, alebo na paypal lubos.krsiak@gmail.com (vodič servisného vozidla)

Pre túto formu podpory sa rozhodol, nakoľko aktuálne vytvorenie finančnej zbierky je časovo náročné a čerpanie prostriedkov by vedel čerpať až po jej ukončení. Zvyšná finančná pomoc, ktorá bude nad rámec dokončenia tejto expedicie bude venovana organizacii TEAMFOX,  ktorá podporuje práve výskum a nové liečebné postupy pri Parkinsonovej chorobe.Najnošie video z expedície

TEAM FOX ZBIERKA / FUN PAGE / NAJNOVŠIE VIDEÁ / WEB

PODPORA AUTORAĎakujeme vám, že ste navštívili môj blog. Rád by som vám poskytol ešte viac zaujímavých článkov a informácií, preto ma môžete podporiť finančne ( naskenovaním QR kódu do vašej aplikácie banky ), alebo priamim zaslaním podpory na č.ú. SK58 1100 0000 0029 3621 4486. Tiež ma môžete podporiť sledovaním na sociálnych sieťach, alebo zdieľaním mojích článkov s vašimi priateľmi. Vaša podpora mi pomôže rásť a prinášať ešte lepší obsah.


Prečítajte si

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00