Neskutočný objav! Naše lesy znovu prekvapili, obsahujú bezkalorickú vodu.

Slovensko je krajina s nádhernou prírodou a množstvom zaujímavých lesov. Tieto lesy sú jedinečné a ešte stále nás vedia prekvapiť. Naše lesy zadržiavaju 4-krát viac vody ako všetky vodné nádrže Slovenska si vieme dočítať všade na internete, ale to čo sa podarilo Radovi je prevratné.

by MichalGasparik
5 min. 🕑
Pramen bezkalorickej vody

Slovensko je krajina s nádhernou prírodou a množstvom zaujímavých lesov. Tieto lesy sú jedinečné a ešte stále nás vedia prekvapiť. Naše lesy zadržiavaju 4-krát viac vody ako všetky vodné nádrže Slovenska si vieme dočítať všade na internete, ale to čo sa podarilo Radovi je prevratné.

Rado je známy slovenský hubár, ktorý miluje prechádzky v prírode. Roky trávi svoj voľný čas hľadaním najlepších húb v našich lesoch. Koncom minulého roka pri hľadaní húb narazil na malý prameň, ktorý si doteraz nevšimol. Rado sa naklonil a zistiľ, že voda bola úplne čistá, nebola kalná a nemala ani žiaden zápach. Rozhodol sa ochutnať túto vodu z prameňa a bol milo prekvapený. Voda nemala žiadnu chuť a nebola sladká ani slaná. Bol to pre neho úplne nový zážitok.

Dobre vedel, že voda by mohla byť prospešná pre jeho zdravie a chcel zistiť viac o jej zložení a vlastnostiach. Preto zobral vzorku vody z prameňa a pomocou ústredného portálu zaslal vzorku na rozbor do Výskumného ústavu.

Slovák rado
Rado na potulkách lesom. Foto archív teta Etela

Voda okrem jej najpodstanejšieho zloženia H2O obsahuje mnoho významnych minerálov, ako sú sodík, draslik a vápnik. Veľkým prekvapením bolo, že neobsahuje žiadne kalórie. Táto voda dokáže ušetriť stovky kalórií denne.

Výskumný ústav SR 2023/V/T/I/P/4/1

Takmer pol roka trvalo pokial dostal odpoveď, no nakoniec sa dočkal. Odborníci v laboratóriu potvrdili predpoklad, že je bohatá na minerály a stopové prvky, ktoré sú prospešné pre organizmus a zistili prelomovú vec. Voda z novoobjaveného prameňa neobsahuje žiadne kalórie. Je to prelomové zistenie, ktoré nemá vo svete obdoby. Voda sa ukázala byť vynikajúcim zdrojom zdravia a pre mnohých ľudí mohla byť kľúčom k dosiahnutiu ich cieľov v oblasti chudnutia a zdravého životného štýlu.

Rado bol veľmi nadšený z výsledkov laboratórneho testovania, ktoré preukázali, že voda z prameňa nemá žiadne kalórie, ale obsahuje množstvo užitočných minerálov a stopových prvkov, ktoré sú dôležité pre zdravie. Rozhodol sa, že by bolo skvelé, keby sa voda z prameňa mohla stať dostupná pre všetkých a pomôcť im v oblasti chudnutia a tak sa ju rozhodol baliť a distribuovať za menší poplatok, ktorý pokryje ledva náklady na balenie.

Etela, vášníva pekárka
Etela, vášniva pekárka

Balenia vody je možné zohnať v malom stánku, ktorý postavil priamo na odpočívadle na diaľnici z Bratislavy do Košíc. Zákazníci môžu zakúpiť fľašu tejto vody každý pracovný deň medzi 8:00 – 9:00 za symbolický poplatok a okamžite začať chudnúť s touto čerstvou a zdravou vodou.

Od kedy Rado začal ponúkať túto vodu z prameňa stala sa rýchlo populárnou a rastúci počet ľudí sa začal zaujímať o jej zdravotné účinky a výhody, čo potvrdila aj jeho teta Etela, ktorá za pokúša celý živoť chudnúť.

S Radom sa poznám dlhé roky, je to fajn chalan. Preto sme sa dohodli, že túto ,,zázračnú” vodu začneme ponúkať aj cez moju stránku. Balenie tejto vody môžete zakúpiť z pohodlia domova. Prejsť na nákup.

Ak sa vám článok páčil. Zdieľajte ho so svojimi priateľmi

Zdroj:

Neuveritelné, muž z malého štátu spravil prevratný objav
Rado, ako ho nepoznáte
Inšpiratívný príbeh mladého Slováka.

Tento článok je témou Prvý Apríl

Prečítajte si

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00